Edicioni Qëndror i Lajmeve

20:00

Të parët për lajmin e fundit. Ndiqni Oranews.tvFacebook dhe në Twitter

Emisioni i dates: 2017/05/15

Zgjidhja “Mcallister”, Yee: I njohim zgjedhjet edhe pa PD, nesër përgjigjet Basha/ 15 maj 2017

Të parët për lajmin e fundit. Ndiqni Oranews.tvFacebook dhe në Twitter

Te gjitha emisionet
Read previous post:
“Votat hidhni në Drinin e Zi se sa për PDIU”, Telha: Basha të kërkojë falje

Close