Emisioni i dates: 2016/05/12

Videoskandali, Lubonja: Republika e të pandershmëve të Shqipërisë

Të parët për lajmin e fundit. Ndiqni Oranews.tvFacebook dhe në Twitter

Te gjitha emisionet
Artikull i Rekomanduar:
Gigi Hadid, set fotografik për “Sports Illustrated”

Close