Edicioni Qëndror i Lajmeve

20:00

Të parët për lajmin e fundit. Ndiqni Oranews.tvFacebook dhe në Twitter

Emisioni i dates: 2017/03/06

Vettingu, Kuvendi i kthen Av.Popullit listën me 21 emra/ 6 mars 2017

Të parët për lajmin e fundit. Ndiqni Oranews.tvFacebook dhe në Twitter

Te gjitha emisionet
Artikull i Rekomanduar:
Kjo qenushe lindi 15 këlyshë në ditën e nënave

Close