Ora News Speciale

Të parët për lajmin e fundit. Ndiqni Oranews.tvFacebook dhe në Twitter

Emisioni i dates: 2015/12/15

Tiranë, Festohet dita kombëtare e Katarit

Dita kombëtare e Katarit u festua edhe në Tiranë.

Ambasada e Katarit organizoi një pritje të veçantë ku morën pjesë personalitete të larta të politikës shqiptare, biznesit, medias dhe trupit diplomatik.

Ambasadori i Katarit në Tiranë, Yusuf Al-Sai, gjatë fjalës së tij vlerësoi bashkëpunimin mes dy vendeve tona.

Të parët për lajmin e fundit. Ndiqni Oranews.tvFacebook dhe në Twitter

Te gjitha emisionet
Read previous post:
Tahiri inspekton repartin e ri të RENEA-s: Në dispozicion 150 mijë metra katror

Close