Emisioni i dates: 2016/04/14

“Të konkurosh për të humbur” , TVSH një kufomë që nuk ngjallet më, 14/04/2016

Të parët për lajmin e fundit. Ndiqni Oranews.tvFacebook dhe në Twitter

Te gjitha emisionet
Read previous post:
Gigi Hadid, set fotografik për “Sports Illustrated”

Close