Emisioni i dates: 2016/06/02

Të Paekspozuarit, “Të gjithë kundër reformës”, Basha: PD jo koalicion me Ramën, jo me Metën 02/06/16

Të parët për lajmin e fundit. Ndiqni Oranews.tvFacebook dhe në Twitter

Te gjitha emisionet
Read previous post:
Gigi Hadid, set fotografik për “Sports Illustrated”

Close