Emisioni i dates: 2016/05/19

Të Paekspozuarit- “Ne, të dënuarit e besimit”, 3 intervista ekskluzive nga burgu 19/05/2016

Të parët për lajmin e fundit. Ndiqni Oranews.tvFacebook dhe në Twitter

Te gjitha emisionet
Read previous post:
Gigi Hadid, set fotografik për “Sports Illustrated”

Close