Emisioni i dates: 2016/05/05

“Kulla e Edi Ramës”, Arkitekti Di Nardo: Shkatërrimi i “Qemal Stafës” një tmerr 05/05/2016

Të parët për lajmin e fundit. Ndiqni Oranews.tvFacebook dhe në Twitter

Te gjitha emisionet
Read previous post:
Gigi Hadid, set fotografik për “Sports Illustrated”

Close