Emisioni i dates: 2016/04/21

Intervistë me Presidentin Nishani: Do të kandidoj për mandat të dytë 21/04/2016

Të parët për lajmin e fundit. Ndiqni Oranews.tvFacebook dhe në Twitter

Te gjitha emisionet
Read previous post:
Gigi Hadid, set fotografik për “Sports Illustrated”

Close