Emisioni i dates: 2016/05/26

Të Paekspozuarit – “Dekriminalizimi, kujt i shërben ky ligj?”, 26/05/2016

Të parët për lajmin e fundit. Ndiqni Oranews.tvFacebook dhe në Twitter

Te gjitha emisionet
Read previous post:
Gigi Hadid, set fotografik për “Sports Illustrated”

Close