Emisioni i dates: 2016/06/01

“TË GJITHË KUNDËR REFORMËS” të enjten në “Të Paekspozuarit”, ora 20:45, i ftuar në studio Lulzim Basha

Të parët për lajmin e fundit. Ndiqni Oranews.tvFacebook dhe në Twitter

Te gjitha emisionet
Read previous post:
Gigi Hadid, set fotografik për “Sports Illustrated”

Close