Edicioni Qëndror i Lajmeve

20:00

Të parët për lajmin e fundit. Ndiqni Oranews.tvFacebook dhe në Twitter

Emisioni i dates: 2017/03/20

Sqaron akuzat, Xhafaj: Nuk kam qenë pjesë e Sigurimit të Shtetit/ 20 mars 2017

Të parët për lajmin e fundit. Ndiqni Oranews.tvFacebook dhe në Twitter

Te gjitha emisionet
Artikull i Rekomanduar:
Debati PS-LSI për arsimin, Nikolla: Klimë e mirë bashkëpunimi

Close