Sport magazine

Çdo të shtunë ora 22:00

Një emision ku kanë hapësirën e tyre të gjitha llojet e sporteve në Shqipëri: Futbolli, Basketbolli, Volejbolli, Atletika, noti, peshengritae, si dhe shume sporte te tjera.

Emisioni moderohet nga gazetari Altin Sulçe. Ai ka punuar në disa prej gazetave më të mëdha sportive në vend dhe bashkëpunëtor i gazetave sportive në Greqi dhe Angli

Prej 5 vitesh Altin Sulçe është pjesë e televizionit Ora Neës ku ndër të tjera ka drejtuar dhe emisionin Sport Vip.

Të parët për lajmin e fundit. Ndiqni Oranews.tvFacebook dhe në Twitter

Emisioni i dates: 2017/06/10

Sport Magazine – “Eventet e peshëngritjes”, 10 qershor 2017

Altin Sulce ka ftuar në Sport Magazine Elez Gjozaj, president i FSHP, Artur Lagjia, trajner i kombetares se peshengritjes, Gudar Beqiraj, president nderi ne FSHP, Hektor Shaqiri, trajner dhe Kristi Ramadani, peshengrites

Të parët për lajmin e fundit. Ndiqni Oranews.tvFacebook dhe në Twitter

Read previous post:
Nishani: E pafalshme nëse ne do lejojmë të harrohet e kaluara

Close