Sport magazine

Çdo të shtunë ora 22:00

Një emision ku kanë hapësirën e tyre të gjitha llojet e sporteve në Shqipëri: Futbolli, Basketbolli, Volejbolli, Atletika, noti, peshengritae, si dhe shume sporte te tjera.

Emisioni moderohet nga gazetari Altin Sulçe. Ai ka punuar në disa prej gazetave më të mëdha sportive në vend dhe bashkëpunëtor i gazetave sportive në Greqi dhe Angli

Prej 5 vitesh Altin Sulçe është pjesë e televizionit Ora Neës ku ndër të tjera ka drejtuar dhe emisionin Sport Vip.

Të parët për lajmin e fundit. Ndiqni Oranews.tvFacebook dhe në Twitter

Emisioni i dates: 2017/02/04

Sport Magazine, 4 shkurt 2017

Sport Magazine flet nese Partizani duhet apo jo te luaj ne stadiumin “Selman Stermasi”, si dhe per merkaton e dimrit.
Gazetari Altin Sulce ka therritur ne studio, Atran Pogoni, Niko Coclli, dhe Blerim Jaha

Të parët për lajmin e fundit. Ndiqni Oranews.tvFacebook dhe në Twitter

Artikull i Rekomanduar:
Tangram, 22 tetor 2016

Close