Sport magazine

Çdo të shtunë ora 22:00

Një emision ku kanë hapësirën e tyre të gjitha llojet e sporteve në Shqipëri: Futbolli, Basketbolli, Volejbolli, Atletika, noti, peshengritae, si dhe shume sporte te tjera.

Emisioni moderohet nga gazetari Altin Sulçe. Ai ka punuar në disa prej gazetave më të mëdha sportive në vend dhe bashkëpunëtor i gazetave sportive në Greqi dhe Angli

Prej 5 vitesh Altin Sulçe është pjesë e televizionit Ora Neës ku ndër të tjera ka drejtuar dhe emisionin Sport Vip.

Të parët për lajmin e fundit. Ndiqni Oranews.tvFacebook dhe në Twitter

Emisioni i dates: 2016/11/26

Sport Magazine, 26 nentor 2016

Sport Magazine flet per Zjedhjet ne FSHP
Presidenti Elez Gjozaj, sekretari Agron Haxhihyseni dhe president i nderit Gudar Beqiraj, te ftuar nga gazetari Altin Sulce.

Të parët për lajmin e fundit. Ndiqni Oranews.tvFacebook dhe në Twitter

Read previous post:
Nishani: E pafalshme nëse ne do lejojmë të harrohet e kaluara

Close