Emisioni i dates: 2016/06/08

“Shpresa që ka filluar të vdesë”, Blushi përballë analistëve.

Të parët për lajmin e fundit. Ndiqni Oranews.tvFacebook dhe në Twitter

Te gjitha emisionet
Read previous post:
Gigi Hadid, set fotografik për “Sports Illustrated”

Close