Edicioni Qëndror i Lajmeve

20:00

Të parët për lajmin e fundit. Ndiqni Oranews.tvFacebook dhe në Twitter

Emisioni i dates: 2017/02/28

SHBA– OSBE: Ndalni kandidimin e kriminelëve me 18 qershor/ 28 shkurt 2017

Të parët për lajmin e fundit. Ndiqni Oranews.tvFacebook dhe në Twitter

Te gjitha emisionet
Artikull i Rekomanduar:
Debati PS-LSI për arsimin, Nikolla: Klimë e mirë bashkëpunimi

Close