Ora e Intervistës

Çdo ditë ora 20:30

Me të ftuarin në “Ora e Intervistës” flasim për temat më të nxehta të ditës. Liderë të politikës shqiptare dhe jo vetëm, çdo në ekranin e Ora News. Deklarata të forta, intervista ekskluzive. “Ora e Intervistës” mund të ndiqet edhe LIVE ONLINE 
Nese keni humbur ndonje intervistë atehere KLIKONI KETU.

Të parët për lajmin e fundit. Ndiqni Oranews.tvFacebook dhe në Twitter

Emisioni i dates: 2017/08/15

Roland Lami i ftuar në ‘Ora e Intervistës’

Të parët për lajmin e fundit. Ndiqni Oranews.tvFacebook dhe në Twitter

Read previous post:
Shpëtohen katër pushues në Ksamil, u pësoi defekt Pedaloni

Close