Edicioni Qëndror i Lajmeve

20:00

Të parët për lajmin e fundit. Ndiqni Oranews.tvFacebook dhe në Twitter

Emisioni i dates: 2017/05/18

Rama- Basha erë e re, pakti që mbylli krizën dhe zgjedhjet në 25 qershor/ 18 maj 2017

Të parët për lajmin e fundit. Ndiqni Oranews.tvFacebook dhe në Twitter

Te gjitha emisionet
Read previous post:
“Votat hidhni në Drinin e Zi se sa për PDIU”, Telha: Basha të kërkojë falje

Close