Ora Skaner

Çdo të dielë ora 22:30

Një format totalisht sportiv që transmetohet çdo të dielë ora 22.30 në Ora News, prej datës 21 gusht 2014.

Të ftuar të shumtë, lidhje direkte, analiza sportive e javës , komente, diskutime të shumta, intervista ekskluzive.

Drejtohet nga gazetari Gerti Çarçani.

Ora Skaner mund të ndiqet edhe LIVE ONLINE çdo  të dielë ora 22.30 në Ora News.

Çdo emision është dhe në Youtube  Na ndiqni dhe në Facebook

Na kontaktoni në adresën e emailit oraskaner@oranews.tv 

 

Të parët për lajmin e fundit. Ndiqni Oranews.tvFacebook dhe në Twitter

Emisioni i dates: 2017/05/15

Ora Skaner, 15 Maj 2017

Të parët për lajmin e fundit. Ndiqni Oranews.tvFacebook dhe në Twitter

Read previous post:
Shoferja kapet duke pirë cigare me djalin 8 vjeç në makinë, gjobitet

Close