Edicioni Qëndror i Lajmeve

20:00

Të parët për lajmin e fundit. Ndiqni Oranews.tvFacebook dhe në Twitter

Emisioni i dates: 2017/04/20

Oferta e Ramës: Ndryshojmë Kodin, Vettingu pas zgjedhjeve/ 20 prill 2017

Të parët për lajmin e fundit. Ndiqni Oranews.tvFacebook dhe në Twitter

Te gjitha emisionet
Artikull i Rekomanduar:
Strazimiri-Ramës: Zoti ta shtoftë kokëfortësinë, faturën do ta paguash ti

Close