Edicioni Qëndror i Lajmeve

20:00

Të parët për lajmin e fundit. Ndiqni Oranews.tvFacebook dhe në Twitter

Emisioni i dates: 2017/03/09

Në pikën zero, sekretarja e Kuvendit: KLGJ e KLP, të vijojnë aplikimet/ 9 mars 2017

Të parët për lajmin e fundit. Ndiqni Oranews.tvFacebook dhe në Twitter

Te gjitha emisionet
Artikull i Rekomanduar:
Itali, arrestohen 3 vëllezër shqiptarë, i sekuestrohen 13 mln euro pasuri

Close