Edicioni Qëndror i Lajmeve

20:00

Të parët për lajmin e fundit. Ndiqni Oranews.tvFacebook dhe në Twitter

Emisioni i dates: 2017/04/05

Në kërkim të zgjidhjes…Rama takime intensive me partnerët e koaliconit, Basha: Jo Pazar!/ 5 prill 2017

Të parët për lajmin e fundit. Ndiqni Oranews.tvFacebook dhe në Twitter

Te gjitha emisionet
Artikull i Rekomanduar:
Doda: Ka marifete që të heqin dëshirën e bashkëpunimit me këtë koalicion

Close