Edicioni Qëndror i Lajmeve

20:00

Të parët për lajmin e fundit. Ndiqni Oranews.tvFacebook dhe në Twitter

Emisioni i dates: 2017/04/07

Në kërkim të negociatorit, Rama e “gjen” në Cakran, Basha: Jo dialog si i reformës në drejtësi/ 7 prill 2017

Të parët për lajmin e fundit. Ndiqni Oranews.tvFacebook dhe në Twitter

Te gjitha emisionet
Artikull i Rekomanduar:
Doda: Ka marifete që të heqin dëshirën e bashkëpunimit me këtë koalicion

Close