Edicioni Qëndror i Lajmeve

20:00

Të parët për lajmin e fundit. Ndiqni Oranews.tvFacebook dhe në Twitter

Emisioni i dates: 2017/03/13

Ministrat e rinj, Edi Rama grupit të PS: Dilni takoni njerëzit/ 13 mars 2017

Të parët për lajmin e fundit. Ndiqni Oranews.tvFacebook dhe në Twitter

Te gjitha emisionet
Artikull i Rekomanduar:
Reforma në drejtësi, Vasili: S’ka kandidatë për KLGJ-në e KLP-në

Close