Edicioni Qëndror i Lajmeve

20:00

Të parët për lajmin e fundit. Ndiqni Oranews.tvFacebook dhe në Twitter

Emisioni i dates: 2017/03/28

Krizat në Ballkan, Fleckenstein: BE më e rreptë, Kukan: Të veprojmë/ 28 mars 2017

Të parët për lajmin e fundit. Ndiqni Oranews.tvFacebook dhe në Twitter

Te gjitha emisionet
Artikull i Rekomanduar:
Kjo qenushe lindi 15 këlyshë në ditën e nënave

Close