Ora News Speciale

Të parët për lajmin e fundit. Ndiqni Oranews.tvFacebook dhe në Twitter

Emisioni i dates: 2017/05/18

Konsujt e Nderit, në 3 vite Shoqata bilanc mbresëlënës dhe rritje roli

Të parët për lajmin e fundit. Ndiqni Oranews.tvFacebook dhe në Twitter

Te gjitha emisionet
Read previous post:
Përmbytjet në Shijak, 3 mijë ha tokë nën ujë nga dalja nga shtrati e lumit Erzen

Close