Këndi i Dianës

Të parët për lajmin e fundit. Ndiqni Oranews.tvFacebook dhe në Twitter

Emisioni i dates: 2017/04/09

Këndi i Dianës, Sugjerimi i fundjavës, vëllim me poezi nga poetesha Rudina Çupi

Të parët për lajmin e fundit. Ndiqni Oranews.tvFacebook dhe në Twitter

Artikull i Rekomanduar:
Nga sot pagesa e parkimit me sms në Tiranë

Close