Emisioni i dates: 2013/03/03

Intervista e mbremjes, Ylli Manjani

Të parët për lajmin e fundit. Ndiqni Oranews.tvFacebook dhe në Twitter

Te gjitha emisionet
Artikull i Rekomanduar:
Debati për bojkotin e PD, ndërkombëtarët larg konfliktit politik

Close