Emisioni i dates: 2012/11/18

Intervista e mbremjes, Lisjen Bashkurti

Të parët për lajmin e fundit. Ndiqni Oranews.tvFacebook dhe në Twitter

Te gjitha emisionet
Artikull i Rekomanduar:
Debati për bojkotin e PD, ndërkombëtarët larg konfliktit politik

Close