Kronike e Pambaruar

Çdo të Mërkurë në orën 19:00

Një program i ideuar dhe i drejtuar nga shkrimtarja dhe publicistja e njohur Diana Çuli. Emisioni do të ketë protagonistë shkrimtarë dhe personalitete të njohura të botës së artit dhe kulturës.

“Kronike e Pambaruar” mund të ndiqet edhe LIVE ONLINE  çdo të Premte ora 21.00

Nese keni humbur ndonje emision atehere   KLIKONI KETU.  Gjithashtu të gjitha emisionet janë dhe në YOUTUBE. Jemi dhe në Facebook

Të parët për lajmin e fundit. Ndiqni Oranews.tvFacebook dhe në Twitter

Emisioni i dates: 2017/03/03

Kronikë e Pambaruar – “Im ate Sterjo”, intervistë me djalin, Ilinden Spasse

Të parët për lajmin e fundit. Ndiqni Oranews.tvFacebook dhe në Twitter

Read previous post:
Dy persona kapen me 10 doza kokaninë gjatë momentit të shkëmbimit

Close