Emisioni i dates: 2016/05/12

EKSKLUZIVE – “Të Paekspozuarit” Videoskandali, kryebashkiaku i Dibrës, Shukri Xhelili kërkon favore seksuale

Të parët për lajmin e fundit. Ndiqni Oranews.tvFacebook dhe në Twitter

Te gjitha emisionet
Read previous post:
Gigi Hadid, set fotografik për “Sports Illustrated”

Close