Edicioni Qëndror i Lajmeve

20:00

Të parët për lajmin e fundit. Ndiqni Oranews.tvFacebook dhe në Twitter

Emisioni i dates: 2017/04/08

“Dridhet” Shqipëria, tërmet me magnitudë 5.1 ballë të shkallës richter/ 8 prill 2017

Të parët për lajmin e fundit. Ndiqni Oranews.tvFacebook dhe në Twitter

Te gjitha emisionet
Artikull i Rekomanduar:
Reforma në drejtësi, Vasili: S’ka kandidatë për KLGJ-në e KLP-në

Close