Edicioni Qëndror i Lajmeve

20:00

Të parët për lajmin e fundit. Ndiqni Oranews.tvFacebook dhe në Twitter

Emisioni i dates: 2017/02/16

Drejtorët e Vetting, ikin Hyseni e Seferi: Për ti dhënë besueshmëri procesit/ 16 shkurt 2017

Të parët për lajmin e fundit. Ndiqni Oranews.tvFacebook dhe në Twitter

Te gjitha emisionet
Artikull i Rekomanduar:
Gjylameti: Çadra mban peng Shqipërinë. Në 18 qershor përballemi me popullin

Close