Edicioni Qëndror i Lajmeve

20:00

Të parët për lajmin e fundit. Ndiqni Oranews.tvFacebook dhe në Twitter

Emisioni i dates: 2017/03/15

Dosjet e vettingut, Kuvendi i rikthen tek Avokati i Popullit/ 15 mars 2017

Të parët për lajmin e fundit. Ndiqni Oranews.tvFacebook dhe në Twitter

Te gjitha emisionet
Artikull i Rekomanduar:
Prekëse/ Ata nuk i lëshuan dorën njëri-tjetrit deri në frymën e fundit

Close