Ditë e Re

Nga e Hëna në të Premte - 08:00-10:00

Cdo “Dite e Re” nis ne “Ora News” me mengjeset informuese dhe argetuese ne nje emision nga Dajana Shabani, Besmir Metani & Hermes Nikaj.

“Dite e Re” mund të ndiqet edhe LIVE ONLINE çdo ditë

Nese keni humbur ndonje emision atehere   KLIKONI KETU.  Gjithashtu të gjitha emisionet janë dhe në YOUTUBE. Jemi dhe në FACEBOOK

Të parët për lajmin e fundit. Ndiqni Oranews.tvFacebook dhe në Twitter

Emisioni i dates: 2016/08/28

Ditë e Re Weekend, 28 gusht 2016

Të parët për lajmin e fundit. Ndiqni Oranews.tvFacebook dhe në Twitter

Read previous post:
Këta 3 djem u shpërblyen për gjestin pasi u filmuan nga kamerat e sigurisë

Close