Edicioni Qëndror i Lajmeve

20:00

Të parët për lajmin e fundit. Ndiqni Oranews.tvFacebook dhe në Twitter

Emisioni i dates: 2017/04/06

Dialogu, Rama: Cakto orën dhe vendin. Basha: Jo për fasadë/ 6 prill 2017

Të parët për lajmin e fundit. Ndiqni Oranews.tvFacebook dhe në Twitter

Te gjitha emisionet
Artikull i Rekomanduar:
Reforma në drejtësi, Vasili: S’ka kandidatë për KLGJ-në e KLP-në

Close