Edicioni Qëndror i Lajmeve

20:00

Të parët për lajmin e fundit. Ndiqni Oranews.tvFacebook dhe në Twitter

Emisioni i dates: 2017/04/01

Dialog për krizën politike, Meta: I shqetësuar për ngërçin, qetësi në zgjedhje/ 1 prill 2017

Të parët për lajmin e fundit. Ndiqni Oranews.tvFacebook dhe në Twitter

Te gjitha emisionet
Artikull i Rekomanduar:
Kjo qenushe lindi 15 këlyshë në ditën e nënave

Close