Edicioni Qëndror i Lajmeve

20:00

Të parët për lajmin e fundit. Ndiqni Oranews.tvFacebook dhe në Twitter

Emisioni i dates: 2017/03/04

Dialog pa kushte, Rama: I gatshëm të bisedoj për gjithçka me opozitën/ 4 mars 2017

Të parët për lajmin e fundit. Ndiqni Oranews.tvFacebook dhe në Twitter

Te gjitha emisionet
Read previous post:
A është i mundur rikthimi i vizave për Shqipërinë?

Close