Ora e Intervistës

Çdo ditë ora 20:30

Me të ftuarin në “Ora e Intervistës” flasim për temat më të nxehta të ditës. Liderë të politikës shqiptare dhe jo vetëm, çdo në ekranin e Ora News. Deklarata të forta, intervista ekskluzive. “Ora e Intervistës” mund të ndiqet edhe LIVE ONLINE 
Nese keni humbur ndonje intervistë atehere KLIKONI KETU.

Të parët për lajmin e fundit. Ndiqni Oranews.tvFacebook dhe në Twitter

Emisioni i dates: 2017/04/17

Deklaratat e ministrit gjerman, Bumçi: Sigmar Gabriel i painformuar

Të parët për lajmin e fundit. Ndiqni Oranews.tvFacebook dhe në Twitter

Read previous post:
A është reperi kosovar në pritje për tu bërë baba?

Close