Ora e Intervistës

Me të ftuarin në “Ora e Intervistës” flasim për temat më të nxehta të ditës. Liderë të politikës shqiptare dhe jo vetëm, çdo në ekranin e Ora News. Deklarata të forta, intervista ekskluzive. “Ora e Intervistës” mund të ndiqet edhe LIVE ONLINE 
Nese keni humbur ndonje intervistë atehere KLIKONI KETU.

Të parët për lajmin e fundit. Ndiqni Oranews.tvFacebook dhe në Twitter

Emisioni i dates: 2017/03/20

Debati PS-LSI për arsimin, Nikolla: Klimë e mirë bashkëpunimi

Të parët për lajmin e fundit. Ndiqni Oranews.tvFacebook dhe në Twitter

Te gjitha emisionet
Artikull i Rekomanduar:
“Finantial Times” për Kadarenë: “Kamarja e Turpit”, një epërsi monstruoze

Close