Edicioni Qëndror i Lajmeve

20:00

Të parët për lajmin e fundit. Ndiqni Oranews.tvFacebook dhe në Twitter

Emisioni i dates: 2017/03/10

Bordi i ONM, Calavera – Vasilit: Struktura varet nga Ndërkombëtarët/ 10 mars 2017

Të parët për lajmin e fundit. Ndiqni Oranews.tvFacebook dhe në Twitter

Te gjitha emisionet
Read previous post:
Lazimi: Drejtori i komanduar i Postës i angazhuar në fushatë për PS-në

Close