Edicioni Qëndror i Lajmeve

20:00

Të parët për lajmin e fundit. Ndiqni Oranews.tvFacebook dhe në Twitter

Emisioni i dates: 2017/03/08

Bllokim zgjedhjeve, Basha: Nuk do të lejojmë zgjedhje fasadë, protesta edhe në rrethe/ 8 mars 2017

Të parët për lajmin e fundit. Ndiqni Oranews.tvFacebook dhe në Twitter

Te gjitha emisionet
Read previous post:
Rama ironizon PD-lsi: Tani që nisi Vettingu, do bëjnë koalicion

Close