Ora News Speciale

Të parët për lajmin e fundit. Ndiqni Oranews.tvFacebook dhe në Twitter

Emisioni i dates: 2016/03/28

Biznesmeni më i pasur i botës arabe në Shqipëri me ftesë nga Presidenti i RTV Ora News

Të parët për lajmin e fundit. Ndiqni Oranews.tvFacebook dhe në Twitter

Te gjitha emisionet
Artikull i Rekomanduar:
Tiranë, Rikonstruktohet Çerdhja 11, Veliaj: Dhuratë për fëmijët e Laprakës

Close