Edicioni Qëndror i Lajmeve

20:00

Të parët për lajmin e fundit. Ndiqni Oranews.tvFacebook dhe në Twitter

Emisioni i dates: 2017/03/18

Basha ul tonet: Lëvizja për zgjedhje të lira do jetë paqësore/ 18 mars 2017

Të parët për lajmin e fundit. Ndiqni Oranews.tvFacebook dhe në Twitter

Te gjitha emisionet
Read previous post:
Marrëveshja, Andoni: PD do riformatohet, PS forcoi legjitimitetin

Close