Edicioni Qëndror i Lajmeve

20:00

Të parët për lajmin e fundit. Ndiqni Oranews.tvFacebook dhe në Twitter

Emisioni i dates: 2017/03/07

Bare drejt lirimit, kushtetuesja rrëzon vendimin për burg përjetë/ 7 mars 2017

Të parët për lajmin e fundit. Ndiqni Oranews.tvFacebook dhe në Twitter

Te gjitha emisionet
Artikull i Rekomanduar:
Doda: Ka marifete që të heqin dëshirën e bashkëpunimit me këtë koalicion

Close