Arena

Cdo te entje -21:00

“Arena”, nga Dritan Hila në “Ora News” sjell tematika të ndryshme me karakter politik, por edhe analitik dhe investigativ.
Moderohet nga Dritan Hila, një nga emrat e njohur të analizës në Shqipëri, prej vitesh aktiv në median e shkruar. Ai vjen për herë të parë në rolin e moderatorit me këtë format.  Të ftuar janë politikanë, ekspertë, ambasadorë, ministra, si dhe përfaqësues të njohur të shoqërisë civile. Emisioni i parë u transmetua më 6 tetor 2016
“Arena” mund të ndiqet  LIVE ONLINE çdo të enjte ora 21:00
Çdo emision është në Youtube. Na ndiqni dhe në Facebook
Adresa e emailit arena@oranews.tv

 

Të parët për lajmin e fundit. Ndiqni Oranews.tvFacebook dhe në Twitter

Emisioni i dates: 2017/06/15

Arena – “Republika e re e Lulzim Bashës”

Të parët për lajmin e fundit. Ndiqni Oranews.tvFacebook dhe në Twitter

Read previous post:
‘No provisonal government’, PM Rama: Government is the will of people

Close