Edicioni Qëndror i Lajmeve

20:00

Të parët për lajmin e fundit. Ndiqni Oranews.tvFacebook dhe në Twitter

Emisioni i dates: 2017/06/16

Apeli i Ramës: Të bashkuar të cojmë flamurin kuqezi në BE/ 16 qershor 2017

Të parët për lajmin e fundit. Ndiqni Oranews.tvFacebook dhe në Twitter

Te gjitha emisionet
Read previous post:
“Votat hidhni në Drinin e Zi se sa për PDIU”, Telha: Basha të kërkojë falje

Close