Edicioni Qëndror i Lajmeve

20:00

Të parët për lajmin e fundit. Ndiqni Oranews.tvFacebook dhe në Twitter

Emisioni i dates: 2017/05/20

Ambicia e Ramës: “PS fitore absolute, mbi 71 mandate”, PD: Ndërtoi narkoshtet/ 20 maj 2017

Të parët për lajmin e fundit. Ndiqni Oranews.tvFacebook dhe në Twitter

Te gjitha emisionet
Read previous post:
“Votat hidhni në Drinin e Zi se sa për PDIU”, Telha: Basha të kërkojë falje

Close