Ora News Speciale

Të parët për lajmin e fundit. Ndiqni Oranews.tvFacebook dhe në Twitter

Emisioni i dates: 2016/10/19

Abud: S’mund të kishim Konsull më të mirë se Ndroqi për Meksikën

Të parët për lajmin e fundit. Ndiqni Oranews.tvFacebook dhe në Twitter

Te gjitha emisionet
Artikull i Rekomanduar:
Tiranë, Rikonstruktohet Çerdhja 11, Veliaj: Dhuratë për fëmijët e Laprakës

Close